Konkurs: Scenariusz na SPOT

Organizatorzy kampanii pod hasłem „Życie warte jest rozmowy” ogłaszają Konkurs na scenariusz spotu promującego profilaktykę samobójstw
w Polsce.

Celem Konkursu jest wyłonienie scenariusza, którego fabuła będzie trwać maksymalnie 60 sekund, a scenariusz nie przekroczy 2 stron formatu A4.

Główny temat scenariusza ma koncentrować się na motywie wspólnym dla osób będących w kryzysie psychicznym, bez względu na wiek, płeć, miejsce urodzenia czy wykonywany zawód, czyli na samotności i bezradności
w obliczu zastanej sytuacji. Puenta spotu ma dawać jednak nadzieję
i pokazywać możliwe pozytywne sposoby na wyjście z kryzysu.

Do Konkursu zostaną dopuszczone prace spełniające wymogi Regulaminu.

Do Konkursu nie można zgłaszać prac już publikowanych w internecie. Scenariusze wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać w wersji elektronicznej do 31 marca 2020 r. włącznie na adres mailowy konkurs@suicydologia.org. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 kwietnia 2020 roku.

Jury przyzna zwycięzcy nagrodę w wysokości 1000 PLN (tysiąc złotych) brutto.

UWAGA!

Zgłoszenia, jak i dane osobowe, zostaną trwale usunięte z baz organizatorów po czasie rozstrzygnięcia konkursu. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo skontaktowania się jedynie z osobą, której scenariusz spotu zostanie najwyżej oceniony, jak również prawo do nieprzyznania nagrody w sytuacji nierozstrzygnięcia Konkursu. Laureat, po ustaleniach z Organizatorami, może wziąć udział w pracach przy realizacji spotu, który będzie prezentowany w ramach ogólnopolskiej kampanii.

W skład Jury wchodzą członkowie Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oraz doświadczeni twórcy filmowi (scenarzyści oraz operatorzy pracujący przy realizacji reklam i wideoklipów).

Kontakt w sprawie konkursu: Konstancja Szymacha, telefon: 734 455 971

Poniżej spoty dotychczas zrealizowane w ramach kampanii w roku 2018
i 2019:
1. https://www.youtube.com/watch?v=gbflP461eRY
2. https://www.youtube.com/watch?v=3O04e9QGrn0

Regulamin_konkursu

Formularz_zgloszeniowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *